FOTO luxusného sídla si môžete pozrieť tu!

Legendárne pravé krídlo s výškou iba 173 centimetrov si po bohatej a úspešnej kariére užíva zaslúžený športový dôchodok, no okrem toho sa zbavuje svojho majetku. Víťaz Stanleyho pohára z roku 2004 s Tampou Bay ponúka na predaj krásnu vilu v štvrti Riverside mestečka Greenwich. Vila Martina St. Louisa ponúka skutočne všetko, na čo si spomeniete a bonusom je dokonalý výhľad na protiľahlý Long Island a predmestia New Yorku. 

Kanadský útočník si štýlový dom zaobstaral s manželkou ešte v roku 2012 za 6,2 milióna dolárov a teraz chce na ňom zarobiť takmer 10 miliónov! St. Louis totiž požaduje od nového majiteľa rovných 16 miliónov dolárov, no niet sa čomu čudovať. Krásna vila ponúka 5 spální a 4 kúpeľne. Z priestrannej kuchyne a obývačky sa ponúkajú krásne výhľady priamo na more vďaka obrovským oknám, ktoré presvetľujú celý interiér. 

Ďalším skvostom sú nadherné mramorové krby, sauna či vírivka na terase. O tom, že ide skutočne o dom Martina St. Louisa, svedčia hokejové artefakty pomaly na každom krku. Visiace dresy, puky, hokejky či detské kreslá s poťahom Tampy Bay, v drese ktorej prežil útočník najlepšie roky, sú toho jasným dôkazom. Azda najslávnejší hokejový trpaslík ukončil kariéru po sezóne 2014/15 a v roku 2018 ho uviedli do Siene slávy. FOTO jeho luxusnej vily na predaj nájdete TU!