FOTO luxusného domu Ovečkina nájdete TU!

Bežný smrteľník môže luxusnú vilu kapitánovi Washingtonu Capitals len v tichosti závidieť, no dať za ňu 4 milióny dolárov je pre ruského kanoniera malina. Ovečkin momentálne poberá ročný plat 10 miliónov dolárov a okrem prepychového zámku na predmestí hlavného mesta USA vlastní aj niekoľko apartmánov v Miami a v rodnom Rusku má v Podmoskovskej oblasti rozostavanú ďalšiu vilu.

Portál kraska.guru sa však bližšie pozrel na to, ako žije jeden z najlepších strelcov a útočníkov v histórii hokeja. Ovečkin počas svojej kariéry v NHL obliekal iba dres Washingtonu, ktorý ho v roku 2004 draftoval. Ruský kanonier najskôr býval v Arlingtone, no rôzni zvedavci a lovci autogramov ho prinútili presťahovať sa do pokojnejšej časti. 

FOTO luxusného domu Ovečkina nájdete TU!

Podľa ruského portálu pripomína neprehliadnuteľný dom menší zámok. „Susedia Ovečkina sú vysokopostavení ľudia a bohatí Američania sú hrdí, že v ich blízkosti býva hokejová hviezda. Podľa toho sa aj správajú, pretože rodine doprajú pokoj. Fanúšikovia, ktorí chcú za každú cenu stretnúť svoju hviezdu, si pri návštevách honosného sídla odnesú aspoň fotografie kovaných brán. Na nich sú netypické ozdobné prvky v tvare hokejok,“ opisuje web okolie sídlo Ovečkinovcov.

Za múrmi domu sa nachádza skutočný luxus, v ktorom žije trojčlenná rodina. Vila má niekoľko obývačiek, ale aj päť spální, sedem kúpeľní, knižnicu, bazén, kino, relaxačnú miestnosť, točité schodisko či tri kozuby. Hlavná kúpeľňa ponúka nádherný výhľad do prírody a hokejista si ho môže vychutnať z veľkej vanej pri okne obkladanej mramorom. 

„Luxusný dom odráža staré časy, ale pritom je plný moderných prvkov. Exteriéry sú vyzdobené v škandinávskom štýle Hygge, pričom dizajnéri sa zamerali na vytvorenie pocitov tepla a pohodlia. Pokiaľ ide o vonkajšie priestory, obrovská záhrada je vhodná na organizovanie večierkov väčšie skupiny ľudí,“ dodal portál kraska.guru, ktorý priblížil bývanie hokejovej megahviezdy.