Krásna Elizabeth má hudobný talent v génoch, za čo sa môže poďakovať starému otcovi, ktorý jej podľa vlastných slov často spieval piesne legendárneho Karla Gotta. S inou českou legendou, ktorou nie je nik iný ako fenomenálny hokejista Jaromír Jágr, ju pre zmenu spája dôvernejší vzťah. V kladnianskom klube, ktorého vlastníkom je samotný Jágr, pracovala ako marketingová špecialistka a aj preto je jej instagramový profil plný fotografií s klubovou tématikou.

NESKUTOČNE sexi snímky Jágrovej EX si pozrite vo FOTOGALÉRII 

Na jednej sa napríklad chystá pred zápasom spievať, na ďalšej zase nakrúca reklamný spot, pričom Jágr jej dáva inštrukcie, čo má robiť. České médiá tento pár určitý čas dávali dokonca dokopy. Vyzerá to tak, že aj nateraz posledná pieseň, ktorú v súťaži naspievala – Rolling in the deep od Adele – venovala práve jemu. „Chlapec sa na mňa toto leto vykašľal, a tak som tú pesničku, ktorej text je aj o tom, že toto všetko sme mohli mať, zaspievala preňho,“ vysvetlila svoj výber sexi Elizabeth.

Z jej výkonu boli namäkko všetci porotcovia, nevynímajúc Paľa Haberu. „Možno teraz udriem na citlivú strunu, ale tvoj výkon by som prirovnal k Jágrovi v najlepších rokoch, keď si všetkých vodil po ľade, ako sa mu zachcelo a potom nekompromisne zavesil,“ okomentoval Kopeckej číslo najprísnejší porotca. Či naozaj venovala nedeľňajší song nádejná česká speváčka jednému z najlepších hokejistov v histórii, vie len ona sama. Každopádne, nejeden chlap by ľutoval, keby prišiel o TAKÚTO dračicu.