ČO POVEDALI PO ZÁPASE?

Michal Gašparík, tréner Spartaka: "Snažili sme sa takticky pripraviť na súpera, aby sme eliminovali jeho silné stránky. Sepsi dokáže hrať viacerými systémami, aj v druhom polčase hrali inak ako v prvom. Zápas tak i vyzeral, prvý polčas bol taktický, ani jedna strana to neotvorila, hlavne sa bojovalo. Po zmene strán sa duel začal obojstranne otvárať. Škoda, že sme nedali gól, mali sme napokon najväčšiu šancu. Jeden gól by svedčal zápasu. Tak ako povedal hosťujúci tréner, odveta je otvorená, je to stále 50 na 50. V závere zápasu sme cítili, že máme navrch, aj po vylúčení sme išli do ďalších striedaní. Bohužiaľ, šance sme nevyužili, preto zápas skončil 0:0."
      
Leo Grozavu, tréner Sepsi: "Bol to obojstranne bojovný zápas. Stretli sa dve mužstvá, ktoré sa navzájom anulovali, čo viedlo k bezgólovej remíze. Šance na postup zostávajú 50 na 50 ako pred zápasom."
      
Matej Čurma, obranca Spartaka: "Vedeli sme, že Sepsi je kvalitný tím. Od začiatku sme sa museli vysporiadať s množstvom nakopávaných lôpt. Išli sme do zápasu s cieľom neinkasovať, predpokladali sme, že to bude zápas o jednom góle. Nakoniec sme mohli zápas vyhrať, streliť gól, čo sa nám žiaľ nepodarilo, ale hrá sa na dva zápasy a verím, že odveta bude lepšia. Verím, že postúpime."
      
Roland Niczuly, brankár Sepsi: "Bol to pre nás ťažký zápas, pripravovali sme sa na tento zápas celý týždeň, ale náš výkon bol dosť slabý. Vieme hrať oveľa lepšie a dúfam, že v odvete ukážeme našu správnu tvár a podarí sa nám vybojovať postup. Dôležité je, že sme neinkasovali, čo nás povzbudilo. Bohužiaľ, prišli sme o kapitána Mitreu."