POZRITE SI ŠOKUJÚCE ZÁBERY Z BITKY CHULIGÁNOV TRNAVY A SLOVANA

Približne po štvrťhodine hry prerušili priamy súboj o prvé miesto v tabuľke fanúšikovia oboch táborov, ktorí vtrhli na hraciu plochu a došlo medzi nimi aj k ťažkým fyzickým konfrontáciám. Na hracej ploche to chvíľami vyzeralo ako na bojovom poli. Po potýčkach musel viacerých z chuligánov priamo na trávniku ošetrovať zdravotnícky personál. Jedného z nich dokonca odniesli na nosidlách do sanitky

Chuligáni sa z hracej plochy rozutekali až potom, čo na hraciu plochu prišli policajti a usporiadateľská služba. Situácia v hľadisku sa upokojila až po tom, čo policajní ťažkoodenci vypratali sektor hosťujúcich priaznivcov a vytlačili ich zo štadióna von. Policajti použili proti nim silu, gumové projektily a dokonca aj rozbušky. Pri vytláčaní Slovanistov zo sektora to schytali viacerí z nich. Nezaobišlo sa to bez rozbitých hláv a hlbokých tržných rán.

Hráči oboch mužstiev čakali v kabínach, po dlhej prestávke vyšiel hlavný rozhodca Filip Glova z tunela a oznámil všetkým protagonistom, že stretnutie je predčasne ukončené. V derby medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava to medzi fanúšikmi v minulosti veľakrát vrelo. Takéto niečo však nemá obdobu. Domáca usporiadateľská nezvládla situáciu, pretože priaznivci oboch táborov sa vo veľkom dostali na hraciu plochu a mali medzi sebou pästné súboje. Pred sektorom domácich fanatikov dokonca pred týmto incidentom nestála usporiadateľská služba.

TU NÁJDETE ŠOKUJÚCE ZÁBERY Z BITKY CHULIGÁNOV TRNAVY A SLOVANA