„Aj keď nebol krátený rozpočet pre športové zväzy a kluby dostávali pomoc, väčší počet divákov na tribúnach prinesie aj ekonomickú podporu pre kluby,“ povedal bývalý volejbalový reprezentant SR a šesťnásobný držiteľ titulu Volejbalista roka, v súčasnosti poslanec NR SR Richard Nemec.

Bývalý tenista Ján Krošlák zdôraznil, že športovci potrebujú divákov. „Atmosféra, emócia, ktorú dokážu svojou prítomnosťou na zápasoch vytvoriť, posúva aj samotných hráčov k lepším výkonom,“ povedal.

Bývalý tréner slovenskej reprezentácie Dušan Galis verí, že „fanúšikovia využijú túto možnosť a vytvoria svojou prítomnosťou na tribúnach pravé športové prostredie. Diváci majú absolútny vplyv na nasadenie hráčov v zápase.“

Karol Kučera sa nechal zvečniť s ministrom zdravotníctva Lengvarským, aby dal svojmu statusu vážnosť.
Karol Kučera sa nechal zvečniť s ministrom zdravotníctva Lengvarským, aby dal svojmu statusu vážnosť.
Zdroj: facebook

Ďalší z tenistov v radoch poslancov si zavesil status na sociálnej sieti aj so selfíčkom s ministrom zdravotníctva Vladimírom Lengvarským. „Fanúšikovia futbalu, dobrá správa. Nová vyhláška bude stanovovať nové podmienky pre vstup na štadióny v zelenej farbe , takže momentálne pre všetky regióny: 50% kapacity.“ Nechýbali smajlíky a iné emotikony.