Ako informoval ŠKF Sereď v tlačovej správe, asistentom Jarábka bude Roman Hudec. Ten prichádza do Serede z FC DAC 1904 Dunajská Streda, kde pôsobil v mládežníckom tíme do 17 rokov, predtým päť sezón strávil pri mládeži Spartaka Trnava. Kondičným trénerom zostáva Michal Kukučka a trénerom brankárov Roland Praj.

"Sme radi, že sa nám do Serede podarilo prilákať takého skúseného trénera, veľmi dobrého odborníka, ktorý je pracovitý, má veľmi dobrý cit pre výber hráčov," uviedol na adresu Jarábka generálny manažér klubu Marián Černý.

"Je to zároveň výborný psychológ a veľká osobnosť slovenského futbalu. Som veľmi rád, že prišiel do Serede. Poznáme sa veľmi dlho, nielen po športovej stránke, ale aj ľudskej. Veľmi zavážilo aj to, že v Seredi je výborná partia a skvelé medziľudské vzťahy. Čaká nás neľahká sezóna a ťažká práca. Pevne však veríme, že silou kolektívu, pracovitosťou, odbornosťou a kvalitou dokážeme hrať pod trénerom Jarábkom dôstojnú úlohu v nasledujúcom ročníku Fortuna ligy," dodal pre klubový web.

Článok pokračuje na druhej strane...