Pozrite si FOTO zo zrazu reprezentácie v GALÉRII

Štefan Tarkovič privítal v nedeľu na zraze štrnásť hráčov z nominácie, keďže viacerí hráči mali v ten deň zápasové povinnosti vo svojich kluboch. Pred začiatkom tlačových konferencií a následného tréningu debatovala na terase známeho hotela v Senci trojica Ondrej Duda, Tomáš Suslov a Martin Koscelník, ku ktorým sa postupne pridávali ďalší spoluhráči z národného tímu.

Zladený do červenej farby prišiel na svojom luxusnom Mercedese Robert Mak, ktorý sa na reprezentačné zápasy naladil dvomi gólmi vo víťaznom zápase Ferencvárosu. Dvojica spoluhráčov z poľského Piast Gliwice Jakub Holúbek a František Plach dofrčala, pochopiteľne, spolu a dobrú náladu mal aj Milan Škriniar, ktorého Inter v prvých dvoch kolách ešte nezaváhal.

Reprezentační spoluhráči sa zvítali objatím, Peter Pekarík a Dušan Kuciak prišli na zraz s partnerkami, ktoré následne prebrali kľúče, presadli na sedadlo šoféra a odfrčali preč. So svojimi láskami sa rozlúčili bozkami a manželka prvého menovaného Lujza pridala aj dlhé objatie, pri ktorom chýbala na dotvorenie atmosféry už len pieseň Michala Davida Nesnáším loučení.

Všetci sú fit

Prvý zápas odohrajú Slováci v stredu 1. septembra proti Slovinsku v Ľubľane. Štefan Tarkovič informoval, že všetci hráči sú pred blížiacim sa trojzápasom všetci zdravotne v poriadku. „Verím, že sa naladíme na tieto tri zápasy, najdôležitejší bude ten prvý, od toho sa bude všetko odvíjať. V skupine sú vyrovnané mužstvá, bude otvorená do posledných bojov,“ povedal Tarkovič na tlačovej konferencii.