Pozrite si FOTO zo zrazu reprezentácie v GALÉRII

Väčšina hráčov hrala vo svojich kluboch zápasy práve v nedeľu, a tak sa trénerovi našej futbalovej reprezentácie hlásila na zraze len približne tretina hráčov z nominácie. Medzi prvými prišiel do Senca brankár Martin Dúbravka, ktorý prenechal auto priateľke Lucii, ktorá s ním odfrčala preč. Rovnako tak urobil aj Lukáš Haraslín s priateľkou Nikol.

Defenzívna stálica reprezentácie Peter Pekarík prišiel tento raz sám a v Senci odstavil svoj luxusný Mercedes. Lázsló Bénes a novic v národnom tíme Róbert Polievka zase zrejme dostali v aute nejaké rodičovské rady. Prvý menovaný dostal určite od manželky Viktórie pusu doma a od otca zase na rozlúčku pred zrazom.

Ďalší hráči sa budú talianskemu trénerovi hlásiť s najväčšou pravdepodobnosťou dnes a určite nebudú chýbať na večernom galavečeri v Senci, keď sa Slovensko dozvie, kto sa stal futbalistom roka. V hlave však budú mať všetci určite najmä štvrtkový zápas proti Luxembursku, v ktorom sa iné ako tri body na úvod kvalifikácie od našich hráčov nečakajú.