Pozrite sa, ako vyzerá škandalózna prostitútka dnes, v GALÉRII

Písal sa rok 2008, keď Benzema obliekal dres francúzskeho Lyonu. Mal si užívať pohlavný styk s neplnoletou prostitútkou, ktorá mala v tom čase len 16 rokov. Okrem Benzemu si so Zahiou Dehar mal užívať aj ďalší hviezdny futbalista Franck Ribery. Zahia, ktorá sa rada predvádza nahá, o sebe vyhlásila, že už odmalička chcela ukazovať svoje telo a od 12 rokov vedela, že miluje sex. Ako tvrdí, jej mama ju v tom podporovala.

„Francúzi ma stále vnímajú ako tú, čo bola zapletená v kauze s futbalistami. Robia zo mňa diabla ma, nedokážu pochopiť, že aj žena, ktorá má rada sex, je nežná,“ vyhlásila Zahia pre denník SME. Megaškandál s futbalovými hviezdami jej priniesol publicitu a poznačil ju aj v negatívnom svetle, ako sama tvrdí, samovraždu spáchať nechcela. Aféra jej však, okrem iného, otvorila dvere do sveta. Navrhla vlastnú kolekciu spodnej bielizne, stala sa z nej vyhľadávaná modelka a zahrala si aj vo filme.

Dnes sa píše 2022 a najslávnejšia prostitútka na svete sa poriadne zmenila. Jediné, čo sa nezmenilo, je jej túžba predvádzať svetu, čo skrýva pod šatami.