S TOUTO SEXI MODERÁTORKOU MAL IBRAHIMOVIČ PODVIESŤ MANŽELKU 

Škandály sa švédskemu obrovi počas celej kariéry vyhýbajú. Navonok pôsobí ako vzorný manžel, ktorý nadovšetko miluje svoju manželku Gelenu, s ktorou má dvoch synov Maximiliana a Vincenta. Zdanie však môže klamať. Ibrahimovič si totiž podľa talianskeho týždenníka Oggi užíval silvestrovskú noc v dome sexi moderátorky, ktorá sa pohybuje v kruhoch Serie A.

Majú na to dokonca aj svedka. „Večer 31. decembra bol Zlatan v jej dome. Spoločne tam boli od 21:20 až do polnoci, po ktorej zhasli svetla a už sa nerozsvietilo,“ uviedol magazínu ich zdroj. Obe zainteresované strany sa zatiaľ k tomu nevyjadrili. Ak je to v skutočnosti tak, ako uvádza talianske periodikum, hviezdny Zlatan bude mať doma čo vysvetľovať. U prekrásnej blondínky totiž určite neprespal len kvôli únave.

Medzi sledovanou dvojkou totiž údajne preskočila iskra už pred niekoľkými týždňami počas reklamného fotenia, ktoré si potom spestrili romantickou večerou. Krásna Diletta tam očarila švédsku superhviezdu takým štýlom, že z nej zrejme nevie spustiť oči.