FOTO Hamšík si po kariére bude užívať miliónové impérium: Pozrite, ktoré nehnuteľnosti vlastní

Priezvisko Hamšík je v Banskej Bystrici a okolí veľký pojem. Okrem futbalu sa spája aj s jeho značkou vína, futbalovou akadémiou, skákacou arénou pre rodiny s deťmi. Náš futbalista pritom nezaháľa ani na trhu s realitami. S podnikateľskými aktivitami mu do veľkej miery pomáhal počas kariéry otec Richard. S tým je, zdá sa koniec, pretože Marek zavesí už o niekoľko dní kopačky na klinec.

Posvietili sme si však aj na to, aké nehnuteľnosti vlastní hráč tureckého Trabzonsporu. „Hamšo“ v obci Vlkanová neďaleko Banskej Bystrice kúpil kaštieľ, ktorý je momentálne v rekonštrukcii. Legenda slovenského futbalu a talianskeho Neapola Marek Hamšík sa tiež môže pýšiť luxusným zrubom, ktorý postavil vo vychytenom lyžiarskom stredisku Donovaly.

Najväčšou pýchou miliónového impéria bývalého kapitána našej futbalovej reprezentácie je luxusné sídlo v dedine Badín, len pár kilometrov od centra srdca Slovenska. V spomínanej vile býva aj so svojou rodinkou. Hamšík vrazil do týchto nehnuteľností obrovské peniaze, no určite nemusí ľutovať. Poďte sa spolu s nami pozrieť na tie honosné stavby, ktoré si bude užívať. VIAC UVIDÍTE V GALÉRII