Uniknuté zábery sexi reportérky si pozrite TU!

Keď  Diletta prechádzala popod tribúnu skalných priaznivcov, tak si musela vypočuť zborový pokrik: „Ukáž prsia“. Obdarená blondínka im však túto službu neurobila a miesto toho im ukázala palec dole. Za čo si vyslúžila piskot priaznivcov. Síce ich nepotešila Leotta, ale apoň zverenci Carla Ancelottiho, ktorí zvíťazili 2:1.

Diletta je známa po celom svete a často ju označujú ako najsexi športovú reportérku sveta. Pred tromi rokmi sa na internete objavili jej nahé zábery, ktoré podľa jej slov ukradli hackeri. Len pár z nich vraj bolo autentických.

„Najprv som bola silná a znášala to, že mi neustále zvonil telefón a pýtali sa ma na to. Po troch dňoch som však tomu podľahla. Tie snímky som neposielala nikomu a sú staršieho dátumu,“ bráni sa Diletta, ktorá ale neskôr využila túto skúsenosť na šírenie posolstva. „Tí, ktorým sa to stalo, nech nemajú pocit viny. Nerobili nič zlé,“ prezradila Diletta.

Zastal sa jej aj známy taliansky kanonier a rebel v jednej osobe, Mario Balotelli. „Každý má právo si so svojim telom robiť, čo len chce. A tí, ktorí to zneužijú, nech idú do ...“ vyhlásil Balotelli.

Uniknuté zábery sexi reportérky si pozrite TU!