Gabriele to naozaj veľmi pristane. Presvedčte sa o tom TU!

Podľa média ESPN podala Gabriela Cavallinová v pondelok 5. júna na policajnej stanici v Sao Paule trestné oznámenie proti expriateľovi Antonymu z Manchestru United. Dvojica sa spolu stretávala dva roky. Žili spolu v holandskom Amsterdame, keď Brazílčan hral za Ajax a neskôr aj v Manchestri. Podľa krásnej umelkyne sa útoky na jej osobu začali ešte v júli 2022. K prvému útoku vraj došlo na večierku v nočnom klube vo Vila Olímpia v Sao Paule, ktorému predchádzala hádka.

Útoky údajne pokračovali aj v Anglicku. Podľa slov mladej krásky, dôvodom bola predovšetkým futbalistova veľká žiarlivosť. V policajnej správe sa uvádza, že 23-ročný futbalista útok opakoval v januári 2023 a neskôr aj v apríli, po ktorom mala Gabriela skončiť v nemocnici na "operačke". Cavallinová informovala aj o napadnutiach, ktorých svedkom bola i matka brazílskeho krídelníka. Hráčova bývalá priateľka dodala polícii i fotografie s reznou ranou na ruke. Ranu vraj spôsobilo rozbité sklo, ktoré v návale hnevu rozbil Antony.

Okrem fyzických útokov sa mal futbalista kráske taktiež vyhrážať. Antony jej vraj zavolal a povedal, že "ak ju s niekým uvidí, zabije ju". Cavallinová ďalej tvrdí, že s hráčom nebola v kontakte od 28. mája, no má ďalšie dôkazy, ktoré plánuje mužom zákona predložiť. Polícia po nahlásení ihneď požiadala o naliehavé ochranné opatrenia. Podľa dostupných informácií tiež kontaktovala hráčových zástupcov i Manchester United, ale zatiaľ nedostala žiadne vyjadrenie. Viac sa dozviete v našej FOTOGALÉRII.