Každý jeden futbalista si je vedomý, že sa živí nohami, a tak si ich tie najväčšie hviezdy šetria. Vzhľadom na ich astronomické príjmy je logické, že nemalé čiastky z nich investujú do automobilov. Azda najviac rozšafný je v tomto smere argentínsky útočník Lionel Messi, v ktorého garáži stojí až 13 luxusných tátošov v celkovej hodnote 35 miliónov eur.

Aký luxus schovávajú v garážach hviezdy MS v Katare, si pozrite vo FOTOGALÉRII!

S 23-miliónovou hodnotou svojho vozového parku za ním príliš nezaostáva Portugalčan Cristiano Ronaldo, ktorý má z jednej značky hneď dva kusy, pričom najradšej má Buggati. Slabosť na Bentley majú pre zmenu chorvátsky stredopoliar Luka Modrič s anglickým kanonierom Harrym Kaneom.

Hriešne drahými kúskami disponuje aj garáž Brazílčana Neymara, v ktorej nechýbajú také značky ako Aston Martin, Maserati, Lamborghini či Porsche. Jednoduchší v tomto smere je jeho krajan Vinicius, ktorý je verný značke Audi. Ani francúzsky útočník Kylian Mbappé nie je, čo sa týka áut, prehnane náročný. Najčastejšie sa vyváža v Mercedese alebo Volkswagene, luxusnou výnimkou v jeho vozovom parku je iba jedno Ferrari za 520-tisíc eur.