O krásku z Paraguaja sa po šampionáte bili všetky juhoamerické médiá. Každý chcel totiž vedieť, kto je tajomné dievča so zastrčeným mobilom medzi prsiami. Svojich päť minút slávy si po návrate z Juhoafrickej republiky užila a ako by sa po nej zľahla zem.

Odvtedy prsnatá kráska pribrala na váhe a má za sebou niekoľko pikantných fotení, kde v plnej paráde ukázala „držiaky“ mobilu. Aktívna začala byť opäť na sociálnych sieťach svojimi zábermi živí viac ako 1,1 milióna sledovateľov na Instagrame. I keď je telo už nie je to, čo bývalo, ale svojich fanúšikov má stále. Vďačí za to aj niekoľkým nahým záberom.

Popritom všetkom si stihla nájsť aj lásku. Zahľadela sa do futbalistu Jonathana Fabra. Bývalý futbalista River Plate ci Boca Juniors však nebol žiadny anjelik. V roku 2010 usmrtil ženu, ktorá viezla na mopede syna a pred rokom ho odsúdili za zneužívanie 14-ročnej netere a ďalších detí. Život larisy však beží ďalej. Už sa nevyzlieka ako na bežiacom páse, ale niekoľko spomienok na ňu zostalo. Presvedčte sa vo fotogalérii

Ako vyzerá Larissa dnes a jej pikantné zábery si pozrite TU!