FOTO zo zápasu a krásnej manželky Pekaríka TU!

Lujzu Pekaríkovú skvelý výkon Slovákov nesmierne potešil. „Som šťastná, že sme vyhrali. Veľmi som im to priala, no bol to ťažký zápas a do poslednej chvíle sme držali palce. Celkovo som si myslela, že keď budú chlapci držať spolu a dajú do toho srdce, tak nie je súper, ktorý by ich len tak porazil,“ povedala manželka Petra Pekaríka pre Šport24.sk priamo v Petrohrade. 

Počas zápasu však na krásnom štadióne prežívala muky, pretože jej manžel skončil po nejednom tvrdom zákroku ležať na trávniku. Pekarík nakoniec stretnutie s Poľskom nedohral pre svalové problémy, no vraj to nie je nič vážne.

„Mala som strach, keď spadol na zem a bála som sa, no keď sa postavil, tak som bola rada, že sa mu nič nestalo. Hovoril, že si len narazil sval, ale že to nie je nič vážne a všetko je v poriadku,“ ozrejmila bývalá skvelá tanečníčka, ktorá je manželkou pravého obrancu Herthy Berlín od roku 2012. 

V Petrohrade ostáva aj na druhý zápas, ktorý má slovenská reprezentácia na programe v piatok proti Švédsku (o 15.00). „Dúfam, že znova vyhráme a že výsledky budú čo najlepšie,“ zaželala si Lujza Pekaríková.

Užíva si krásy Petrohradu

Keďže futbalisti počas pobytu v Petrohrade nemôžu okrem tréningov a zápasov opustiť hotel, manželke Petra Pekaríka neostáva nič iné, ako si užiť krásy cárskeho mesta. „Petrohrad je veľmi pekný. Voľný čas venujem tomu, že chodím po rôznych kultúrnych pamiatkach,“ dodala Lujza pre Šport24.sk.