TU SI POZRITE ŠPECIÁLNY ÚČES DUDU A HVIEZDNEHO FODENA

Futbalové hviezdy sú známe tým, že pred veľkými podujatiami, alebo vrcholmi sezón v kluboch zvyknú byť originálni predovšetkým v nových účesoch. Častokrát im kaderníci vytvoria na hlavách strihy, ktoré obdivujú milióny priaznivcov po celom svete. Veľmi originálny v tom je napríklad Paul Pogba či Neymar.

Zo slovenskej enklávy tradične púta najväčšiu pozornosť na zrazoch našej futbalovej reprezentácie štýlovým účesom kapitán Marek Hamšík. Jeho strih pozná snáď každý fanúšik na Slovensku. Pred štartom EURO 2020 však všetkých prekvapil novým účesom stredopoliar Ondrej Duda. Hlavu hráča Kolínu nad Rínom zdobí blonďavá farba. „Z jeho nového účesu som bol aj ja trošku prekvapený. Neviem ale presne, prečo zvolil takýto účes, pretože som sa s ním o tom ani nestihol rozprávať. Aj napriek tomu, že sme boli spolu v Senci pred ich odchodom na šampionát. Zdá sa mi však, že to má súvis s nejakou stávkou v Kolíne a záchranou v Bundeslige,“ povedal pre Šport24.sk otec nášho futbalistu Ondrej Duda starší.

Veľmi podobný účes predviedol pred odchodom do dejiska majstrovstiev Európy anglický supertalent Phil Foden. Záložník Manchestru City si nechal takisto nafarbiť hlavu peroxidovou farbou. Na Britských Ostrovoch sa tento počin stretol s veľmi pozitívnou odozvou. Verejnosť ho totiž okamžite začala prirovnávať s legendárnym Paulom Gascoignom, ktorý v deväťdesiatych rokoch hrával presne s takýmto účesom. „Gaza“ ho predviedol aj na EURO 1996. Práve ním sa mal mladý Angličan inšpirovať.

TU SI POZRITE ŠPECIÁLNY ÚČES DUDU A HVIEZDNEHO FODENA