Samo, vaša prestupová sága bola so Slovanom do poslednej chvíle nejasná. Čo zavážilo, že ste nakoniec do Slovana prestúpil?

Posledné dni prestupového obdobia boli naozaj hektické, mimo tréningov som strávil prakticky celé dva dni na telefóne a čakal som, čo sa stane. Takto sa jednoducho vyvinula situácia a som rád, že to takto dopadlo. Úprimne, odľahlo mi, keď už bolo všetko oficiálne. Teším sa na novú výzvu a pôsobenie v Slovane.

Počas víkendu ste absolvovali v Dunajskej Strede debut v „belasom“. Aké máte z neho pocity?

V dobrom som si ho užil. Ďakujem aj našim fanúšikom, ktorí nás prišli podporiť a boli výborní. Len škoda, že sme nevyhrali. Mne osobne sa hralo dobre, i keď samozrejme, ešte potrebujeme nejaký čas, aby si všetko sadlo. Keďže sme mali veľa reprezentantov, trénovali sme pokope len krátko. Verím, že s každým ďalším zápasom to bude lepšie.

Vo štvrtok Vás čaká prvý zápas skupinovej fázy Konferenčnej ligy. Aké máte očakávania od zápasu s Kodaňou?

Bude to veľmi zaujímavé, prvýkrát môžem byť na Tehelnom poli ako hráč Slovana, a ešte vo veľkom európskom zápase s FC Kodaň, proti ktorému som hral ešte počas pôsobenia v Dánsku. Myslím si, že to môže byť veľmi dobrý zápas, a úprimne sa naň teším. Určite to bude náročné, no verím, že môžeme byť úspešní. Bolo by skvelé, ak by sme dobre vstúpili do skupiny. Urobíme pre to všetko, čo bude v našich silách.