Wrightovej sa stali osudnými videá na sociálnej sieti Snapchat, keď najskôr uverejnila zábery, ako na párty inhaluje hélium z balónov, čo by bol ešte menší problém. Lenže sexi blondínka sa následne natočila, ako popíja šampanské za volantom a zároveň šoféruje svoje luxusné auto. Vedeniu Charltonu viac nebolo treba a s hráčkou okamžite rozviazali kontrakt.

Futbalová rebelka sa tak skôr ako výkonmi na ihrisku preslávila problémami, ktoré ju neustále sprevádzajú. Madelene si však zjavne z ničoho ťažkú hlavu nerobí a krásna futbalistka sa rozhodla, že si nebude zarábať výkonmi na trávniku, ale svojimi sexi krivkami. Na sociálnych sieťach už dlhšie uverejňuje fotografie, ktoré dostávajú jej fanúšikov do varu a keď jej jeden z nich napísal, aby to skúsila v porne, nebol ďaleko od pravdy.

Sexi blondínka sa zaregistrovala na platformu OnlyFans, kde ľudia môžu za mesačný poplatok sledovať krásky z celého sveta. Ak chcete vidieť pikantné fotografie či videá anglickej futbalistky, pripravte si 37 eur. Wrightová teraz pritvrdila a v Dubaji, kde trávi posledné týždne, neukázala už len vypracovaný zadok či hlboký výstrih, ale svoje nahé telo predviedla v plnej kráse vo vani obsypanej ružami. Vidieť ho však môžu len platiaci fanúšikovia. Zdá sa, že Angličanka odsunula futbal na druhú koľaj. Presvedčiť sa o tom môžete TU!