Ako si Giggs užíva s novou priateľkou uvidíte TU!

Ryan Giggs ju mal podľa jej slov bombardovať nevhodnými sexuálnymi správami a vyhrážal sa jej, že ak neodpíše, tak zverejní jej intímne videá. Kate vo vyhlásení polície, ktoré zverejnil súd v Manchestri uviedla: " V jeden moment mi napísal, že som urážlivá a nebude to medzi nami fungovať a následne mi poslal perverzné obrázky. Keď som nereagovala, tak prišli urážky a vyhrážanie. Raz mi poslal video, na ktorom sme spolu súložili a v prípade, že neodpoviem ho zverejní," opisuje nepríjemný incident s legendárnym futbalistom Grevilleová.

Ponižovanie, vyhrážanie a fyzické napádanie

Ešte horší moment zažila Kate počas jedného večera, keď sa dvojica zabávala v klube. Giggs mal posielať správy neznámej žene a došlo k hádke. Na hotelovej izbe mal expriateľku surovo hodiť na zem, následne ju nahú vyhodil na chodbu a odmietol pustiť naspäť. „Bola som nahá a všetky moje veci boli uprostred chodby. Bolo to ponižujúce, strávila som niekoľko minút len v uteráku, kým som sa dostala dnu," opísala Kate.

Giggsa súd obvinil z ublíženia na zdraví a psychického týrania, ktorého sa mal dopúšťať od augusta 2017 do novembra 2020. Okrem toho bol obvinený aj z fyzického útoku na sestru Kate, avšak všetky obvinenia rázne poprel. Aktuálne je podmienečne prepustený na kauciu, súdom ma uložený zákaz akokoľvek kontaktovať Kate a jej sestru.

Fanúšikmi milovaný, v súkromí tyran

Sudca Peter Wright vyhlásil, že Giggs bol fanúšikmi zbožňovaný, no za zatvorenými dverami sa skrývala jeho zlovestnejšia stránka. jeho postavy. "Jeho súkromný život zahŕňal chvíle fyzického a psychického zneužívania ženy, o ktorej tvrdil, že ju miluje," povedal Wright.
Ryan Giggs má za sebou nesmierne úspešnú kariéru, ktorú spojil s jediným klubom. S Manchestrom United vyhral 13 titulov v Premier League, dve trofeje v Lige majstrov, štyri krát vyhral FA Cup a trikrát Ligový pohár.