SEXI FOTO priateľky Pogačara nájdete TU!

Pogačar zažíva skvelý debut na Tour de France. Slovinský mladík s tvárou chlapca podľa všetkého príde do Paríža na skvelom druhom mieste, čo pred štartom Starej dámy nečakal asi nikto. Talentovaný jazdec zaujal už minulý rok na Vuelte, keď skončil tretí a celkový triumf si pripísal jeho krajan Primož Roglič. Práve on podľa všetkého vyhrá tento ročník Tour de France, no Pogačar mu z druhej priečky zdatne konkuruje. 

Mladému cyklistovi dobíja baterky aj príťažlivá priateľka Urška Žigart, s ktorou tvorí pár už niekoľko mesiacov. Zaujímavosťou je nielen to, že sexi blondínka je od Pogačara staršia, keďže má 23 rokov, ale je takisto profesionálnou cyklistkou. V tejto sezóne jazdí za tím Alé BTC Ljubljana. Dá sa teda povedať, že dvojicu spojila láska k cyklistike. 

Dvojica sa vraj nedávno presťahovala do Monaka, kde žije aj náš Peter Sagan. Zatiaľ čo Pogačar musí momentálne zaberať na francúzskych cestách, jeho polovička sa okrem pretekania môže sústrediť aj na štúdium práva. Kráska však fanúšikov na Instagrame niekedy poteší aj odvážnymi fotografiami v plavkách, pri pohľade na ktoré môžu Pogačarovi fanúšikovia len závidieť. Viac nájdete TU!