HORÚCE FOTO sexi cyklistiek nájdete TU!

Ženská cyklistika zďaleka nie je taká populárna ako mužská, no krásne dievčatá sú dobrým dôvodom na zmenu. Svoje o tom vie aj slávna Slovenka Lucia Javorčeková, ktorá síce so športom na dvoch kolesách nemá veľa spoločného, no stačilo niekoľkých fotiek na bicykli, aby ju zahraničné médiá označili za najkrajšiu zástupkyňu tohto športu na svete. Sexi modelka je pritom slávnejšia ako Peter Sagan, veď trojnásobný majster sveta má na Instagrame rovnaký počet fanúšikov (1,7 milióna) ako naša sexbomba. 

Niektoré cyklistky sa však môžu popýšiť dokonalými krivkami práve vďaka tvrdej drine na dvoch kolesách. Takým príkladom je napríklad Holanďanka Puck Moonenová. Jej obrovské prsia slúžia ako magnet na fanúšikov, no sexi brunetka verí, že to zmení svojimi výkonmi. „Verím, že v ďalších sezónach dokážem, že som viac než len bábikou na bicykli. Aj ja som túžila po úspechoch už od začiatku kariéry, ale mnohí sa ma snažia spochybňovať a niektoré reakcie sú nepríjemné,“ povedala.

Krásnou polovičkou sa môže pochváliť aj druhý muž celkového poradia tohtoročnej Tour de France Tadej Pogačar. Slovinský objav je šťastný po boku Uršky Žigartovej a túto dvojicu spojili práve bicykle. Príťažlivá blondínka je totiž profesionálnou pretekárkou a na cestách bojuje o cenné úspechy v drese tímu Alé BTC Ljubljana. SEXI FOTO najkrajších cyklistiek na svete nájdete TU!