Obľúbený tréner a atlét Jindro sa s partiou kamarátov vybral v sobotu na bicykli do bratislavskej Rače. Nikto však netušil, že z výletu domov sa už nevráti.

„Prijali sme oznámenie o úmrtí cyklistu, ktorý jazdil smerom od Bieleho Kríža k rázcestiu pri potokoch Šenkársky a Pieskový. Podľa doterajších informácií mal muž jazdiť na bicykli, zísť z cesty a naraziť do stromu. Pri náraze utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ informovala v sobotu krátko po incidente polícia.

Ďalšie informácie vzhľadom na vyšetrovanie neuviedla. Smrť mladého športovca zasiahla okrem jeho najbližšej rodiny aj stovky športových nadšencov, ktorí už pár hodín po tragédii zaplavili sociálne siete smutnými statusmi. Jindro sa totiž dlhé roky venoval CrossFitu, ktorý pred desiatimi rokmi na Slovensku spoluzakladal.

POZRITE SI DOJÍMAVÉ FOTO Z ROZLÚČKY, KTORÚ USPORIADALI JEHO ZVERENCI >>>

„Jindro, náš tréner, kolega, priateľ a srdcom dobrý človek. Odišiel navždy a už ho nebudeme vidieť na tréningoch. Nebude nás baviť svojím dokonalým humorom. Bude trénovať anjelov tam hore, aby na nás dávali pozor… Ťažko sa nám hľadajú slová… Všetkým nám budeš chýbať,“ zverejnil v statuse na sociálnej sieti gym, v ktorom aktuálne pôsobil.

Srdcervúce vyznanie jeho kolegyne nájdete na ďalšej strane >>>