Voráčkova Philadelphia vstúpila do skrátenej sezóny výborne. V úvodných dvoch stretnutia si pripísala 2 víťazstvá a tak sa aj na tlačovej konferencii očakávalo, že bude prevládať dobrá nálada zo strany hráčov. Opak bol však pravdou. Voráček po víťaznom stretnutí s Pittsburghom, v ktorom si pripísal dve asistencie, nevyzeral v úplne pokojnej nálade.

Novinára Mike Sielskeho zaujímalo, ako český reprezentant vníma oneskorený štart sezóny. Odpoveď hokejistu bola šokujúca: "Je úplne jedno, čo poviem, Mike, aj tak tam napíšeš tie svoje sra*ky," odvetil Voráček a pokračoval: "Vôbec som nemal odpovedať na tvoju otázku, si obyčajný skunk."

Novinár neskôr povedal, kde je asi koreň problému medzi ním a českým útočníkom: "Asi sa to vzťahuje na obdobie Haloweenu v roku 2019," spomínal Sielski. "Išiel som vtedy do tréningovej haly Flyers a mal som písať článok o tom, prečo sa Philadelphii nedarí. Kouč Alain Vigneault rozprával, že čaká viac od veteránov a Voráček s Jamesom van Riemsdykom sa medzitým smiali. Klub ma neskôr oslovil, že sa im nepáči, ako som to pojal. Okamžite som to opravil," objasnil príčinu pretrvávajúceho konfliktu medzi ním a Voráčkom