Kapitán Zvolenčanov Michal Chovan však tragédiu z toho nerobí. „Myslím si, že žiadne mužstvo nebude vyhrávať celú sezónu. Máme menšiu krízu, ale nie je dôvod na stres. Možno sme sa tak trošku aj uspokojili pri pohľade na tabuľku, že nič sa nemôže stať. Ale ako vidíme, môže,“ hovorí kapitán.

Kde je podľa neho príčina prehier z posledných troch kôl? „Momentálne nám to tam nepadá, hoci šance máme. Je to v hlavách, ale verím, že sa to čoskoro otočí. Je to o dvoch, troch góloch, aby sme sa dostali do pohody a nestrácali body, pretože sa to hneď prejaví na postavení v tabuľke,“ dodal zvolenský kapitán.

Chcel tým jednoznačne naznačiť, že liga je nesmierne vyrovnaná. „Ako vidíme, každý je schopný vyhrať nad každým. Stačia dva, tri zápasy a ste niekde inde v tabuľke. Ani maďarské tímy nemožno podceňovať, pomaly si zvykajú. Potrebovali istý čas, aby sa udomácnili a doma sú nebezpeční, o čom sa presvedčili už viaceré tímy, ktoré v Budapešti či Miškolci stratili body. Kvalita je aj u nich, netreba to brať tak, že sú to Maďari. My teraz potrebujeme šnúru, aby sme sa dostali na vrchol,“ uzavrel Chovan.

Zvolen prehral posledné tri zápasy a nie je už lídrom: Ich kapitán to vidí jasne!
Zdroj: youtube

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Zbláznila sa? Slovenská playmate si dala piaty raz zväčšiť prsia: Pri pohľade na ne sa zľaknete!

FOTO Tatar na narodeniny neveril vlastným očiam: Od spoluhráča to schytal, sexi frajerka ho prekvapila doma

VIDEO: Weiss dostal od katarského klubu bizarný narodeninový darček: Išlo o provokáciu?