V hlavnom meste sa naposledy hrala najvyššia hokejová súžťaž v roku 2012, kedy sa Slovan po triumfe v Extralige rozhodol prestúpiť do ruskej KHL. Odvtedy nemala Bratislava v najvyššej lige zastúpenie. To sa však môže čoskoro zmeniť, pretože ambiciózny klub HC Bratislava je pred sezónou 2018/2019 pripravený pobiť sa o postup do Tipsport Ligy.

Michel Miklík nechápe, ako môže Slovan dostať licenciu pre KHL: Len mne dlžia vyše 100 tisíc!

V klube, ktorí hráva svoje zápasy na zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu v Ružinove, majú smelé plány. „Sezóna sa nám pomaly, ale isto blíži a my sa už nevieme dočkať! Bratislavský hokej potrebuje zástupcu v Tipsport Lige a my sa o to chceme pobiť. Preto bude potrebný na štadióne každý človek, bude potrebné počuť každý hlas, ktorý bude hnať bratislavských chlapcov vpred!“ píše sa na facebooku bratislavského klubu.

O klube, ktorý sa derie na slovenskú hokejovú mapu, sa zaujímajú aj známe osobnosti. Práve tí nahrali video, v ktorom odkazujú, ako fandia HC Bratislava. Nechýbajú tam také esá ako Matej Beňuš, Róbert Vittek, či Miroslav Lažo. Dokonca sa pripojili aj slovenské celebrity ako Jaro Bekr, Rasťo Sokol či Juraj Rašla. „Fandím HC Bratislava,“ tvrdia všetci zhodne.

POZRITE SI AJ:

 

FOTO Módna polícia zo svadby futbalistu Nemca a missky: Stylistka si podala pani Škrtelovú, Hamšíkovú i ženícha!

 

FOTO Sagan svojho nemanželského syna neskrýva: Pozrite sa, čo si dovolili na majstrovstvách Slovenska!

 

Zloženie tímov na MS vo futbale je divoké: Francúzi i Švajčiari sú pozberanci z celého sveta!

 

Šok, ktorý nikto nečakal! Kuzminovej veľká súperka ukončila kariéru

 

Fanklub hokejového Slovana svoj postoj nemení: Bojkot trvá naďalej!