Pozrite si luxusný kočík Gáboríkovcov a ďalších športovcov v GALÉRII

Ivana 20. mája a Bella si na prvé kočíkovanie počkala dva týždne. A veru ten pocit stál za to. „Prvú prechádzku máme za nami a tešili sme sa obaja ako malé deti,“ napísala Ivana na instagram a jej followeri si nevšimli len jej outfit či postavu, ale oči im padli najmä na kočík, v ktorom si jej dcérka užívala pohodlie.

Manželka slovenského hokejistu uviedla aj obchod, v ktorom kočík kúpila. Len „vanička“ naň na internetovej stránke obchodu stojí vyše 400 eur a kompletný kombinovaný kočík vás vyjde na minimálne 1600 eur. Zaujímavosťou je, že vanička, v ktorej Gáboríkovci kočíkujú Bellu, je z dielne Scuderia Ferrari a znak talianskej automobilovej stajne F1 sa vyníma na kočíku.

Pozrite si luxusný kočík Gáboríkovcov a ďalších športovcov v GALÉRII

Ako Ivana v komentároch pod záberom z kočíkovania vtipne priznala, o kočík sa medzi manželmi strhla hotová bitka. Marián v rozhovore pre náš denník priznal, že manželke nepomáha len s kočíkovaním, ale aj s inými činnosťami pri dcérke. „S prebaľovaním nemám žiadny problém, už som si si to vyskúšal, no táto činnosť je skôr doménou mojej manželky. Ja malú sem-tam uspávam, no napríklad zaviedli sme rituál, že sa spolu každý večer sprchujeme.“

Gáboríkovci však nie sú jediní, kto si v športových kruhoch potrpí na luxus pre svoje dieťatko. Pozreli sme sa na kočíky ďalších športových hviezd a veru je sa na čo pozerať. Dominika Cibulková, Peter Sagan, Attila Végh a ďalší vozia na prechádzkach svoje deti v poriadne exkluzívnych kočíkoch. Pozrite sa v GALÉRII, kde nájdete aj ceny, ktoré športovci za ne "vysolili".