MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Góly: 7. Jurík (Michalík, Šepelev), 55. Obdržálek (Ventelä, Hovorka), 60. Hovorka (Obdržálek, Kriška) - 36. Petgrave (Atwal)

Hostia sa už v prvej minúte dostali k presilovke, v nej viackrát ohrozili Vošvrdu, ale bez želaného efektu. Ako využiť presilovku ukázali Spišiakom domáci v 7. minúte. Vylúčeného Halamu vrátil z trestnej lavice po 15 sekundách Jurík, ktorý zblízka dorazil puk za Melicherčíka - 1:0. O dve minúty nezvýšil po úniku Walega a brankár hostí si neskôr poradil aj so šancou Michalíka. V 18. minúte sa po Štrauchovej prihrávke ocitol v nádejnej šanci Giľák, ale Vošvrdu neprekonal.

To sa v 25. minúte nepodarilo ani Džuganovi, na opačnej strane strelecky aktívny Hovorka neprekvapil Melicherčíka. Po viacerých šanciach na oboch stranách hostia vyrovnali v 36. minúte. Presilovku o dvoch hráčov využil pohotovou strelou obranca Petgrave - 1:1.

Domáci boli blízko ku gólu v 43. minúte, pred Melicherčíkom bolo rušno, ale Hovorka ani Obdržálek ho neprekonali. Nerozhodné skóre s rozchytanými brankármi vydržalo do 55. minúty. Presilovkovú kombináciu zakončil strelou Ventelä a odrazený puk dopravil do bránky Obdržálek - 2:1. Nádeje hostí na úspech znížilo vylúčenie v 58. minúte, v ktorom sa Spišiaci odhodlali k hre bez brankára, no od Hovorku inkasovali gól na 3:1.