Postúpili ste do play-off priamo a Poprad ste potrápili aj napriek tomu, že ste sériu prehrali 0:4. Ako hodnotíte sezónu?

- Z môjho pohľadu to bola veľmi dobrá sezóna a hoci séria s Popradom vyzerá jednoznačne, jednoducho sa k nám nepriklonilo šťastie. V Poprade sme si zaslúžili vyhrať minimálne jeden zápas a doma takisto, ale proste nám tam nepadli tie góly. Celú sezónu nás trápili zranenia, teraz na konci nám vypadli hráči z prvých dvoch útokov a najväčším oslabením bol odchod brankára Sholla. Bola v ňom istota, okrem toho som nechcel brzdiť v rozvoji Rastislava Gašpara, pretože ponuka zo Slovana sa neodmieta a tiež nám odišiel počas sezóny najlepší obranca Lyle, ktorý šiel do AHL. Toto sú dôvody, pre ktoré sme neprešli cez Poprad, napriek tomu všetci chlapci odviedli kus dobrej roboty.

Bolo kľúčom k úspechu aj angažovanie trénera Ernesta Bokroša?

- Samozrejme, pán Bokroš je skúsený a úspešný tréner, ktorý spravil kus dobrej roboty. Mali by sme pokračovať spolu aj v ďalšej sezóne. 

Pred sériou s Popradom vás zavolal, aby ste boli priamo na striedačke. Dal vám však pred sezónou nejaké ultimátum, aby ste sa mu nestarali do práce? 

- Nedávali sme si žiadne ultimáta. Vedel som, že mám dobrého trénera, čiže na striedačku som nemal dôvod chodiť. Bolo to jeho rozhodnutie zavolať ma na striedačku počas play-off, aby som motivoval hráčov. Nestaral som sa mu do ničoho, všetko si riadil on. Ja som len podporil a povzbudil chlapcov. Keď mám však pravdu povedať, ani sa mi veľmi na tú striedačku ísť nechcelo.

Ste známy tým, že viete počas zápasov vybuchnúť. Museli ste sa nejako krotiť?

- Nie, nie. Cez zápasy som bol úplne v pohode.