Slovan ako aj Třinec už nemajú šancu postúpiť zo skupinovej fázy prestížnej súťaže. Belasí sa však budú chcieť rozlúčiť s Ligou majstrov víťazne a veria, že im k tomu môžu pomôcť aj hlasivky najmenších. Klub totiž pozýva na slovensko-český súboj školy, ktoré si tak môžu vychutnať na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu zaujímavý duel. 

Keďže samotné stretnutie je organizované v režime KZ (kompletne zaočkovaní), klub na svojej stránke uvádza, že „odporúčame návštevu zápasu predovšetkým deťom na prvom stupni základných škôl, resp. deťom do 12 rokov, ktoré sa podľa vyhlášky považujú za plne očkované osoby.“

Záujemcom stačí, aby poslali „email na adresu: [email protected], uviesť názov školy a počet vstupeniek. Odporúčame účasť jednej dospelej osoby ako sprievodu na 10 detí,“ uvádza Slovan na svojom webe. Keďže samotné stretnutie je v režime KZ, kapacita hľadiska môžu zaplnená na sto percent.

Môžu sa tešiť aj na novú hymnu
Keďže Slovan oslavuje tento rok svoju storočnicu, jubileum oslavuje aj novou hymnou, v ktorej má po rokoch prsty opäť skupina Hex. Pieseň s názvom Tu hraje Slovan bude súčasťou každého predzápasového ceremoniálu.