Po urážkach už neudržal nervy na uzde. Bolo to už cez čiaru. Dokážem zniesť vulgarizmus, ktorý ujde v emóciách. Keď však na vás pokrikuje mnoho ľudí, je to trápne a úbohé. Priznávam, nemal som reagovať so vztýčeným prostredníkom. Mal som v hľadisku aj rodinu a už mi praskli nervy," priznal pre denník Šport. Podľa držiteľa bronzovej, striebornej aj zlatej medaily z Tipsport ligy predstavitelia súťaže nedostatočne zakročujú proti podobným pokrikom.

Oslovili sme preto šéfa disciplinárky SZĽH: Zatiaľ nemáme čo riešiť, pretože sme nedostali žiadny podnet od PRO-hokeja," zhodnotil Rastislav Jakubovič.

Keď sme hrali v minulosti play-off sériu proti Banskobystričanom, nitrianski fanúšikovia vulgárne častovali Michala Handzuša. Rozoberali to všetky médiá, čo bolo správne, takéto správanie sa na štadión nepatrí. Nechcem sa porovnávať s Mišom, ale teraz mi nadáva polovica štadióna a nikto to nerieši. Pritom šéf ligy Richard Lintner bol na stretnutí," posťažoval si odchovanec nitrianskeho hokeja.

Podľa nitrianskeho centra by sa v zahraničí za podobné prípady zatvárali štadióny či platili vysoké pokuty. „​U nás sa tvárime, že sa nič nestalo. Na mnohých negatívnych veciach sme zapracovali a odstránili ich zo štadiónov. Na ľad už napríklad nelietajú predmety. Nadávanie hráčom je však bežné a nič sa s tým nerobí,“ dodal Slovák. 

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Biatlonistky privítali v Kanade kruté podmienky: Pretekať? Úplný nezmysel, tvrdí doktor

FOTO Hokejový Slovan zlomil negatívny rekord: Pozrite sa, koľko ľudí sledovalo jeho výhru!

Nový prezident UEFA na ďalšie 4 roky je známy: Nesmieme zaspať na vavrínoch!