Pozrite si FOTO z Koliby po smrti Pašeka v GALÉRII

Viceprezident iClinic Bratislava Capitals si vzal život len dva dni potom, ako zomrel hráč klubu Boris Sádecký na následky kolapsu počas zápasu. Pašek podľa našich informácií prišiel na bratislavskú Kolibu v piatok ráno svojím autom a obesil sa na strome v lese.

Médiá začali plniť správy o Pašekovej smrti v piatok doobeda, na mieste samovraždy bolo viacero policajných áut, keďže policajti museli všetko dôkladne prešetriť a odniesť z miesta samovraždy Pašekovo telo.

„Krátko pred 08:15 sme na linke 158 prijali oznámenie o náleze tela muža bez známok života, ktoré spozorovala náhodná okoloidúca žena v lese na bratislavskej Kolibe,“ opísal detaily pre Šport24.sk hovorca policajného zboru Michal Szeiff.

„Policajti hodnovernosť tohto oznámenia v krátkom čase na mieste preverili a potvrdili. Totožnosť osoby je polícii známa, ide o 36-ročného muža. Vyšetrovaním bližších okolností tohto prípadu sa sa v súčasnosti zaoberajú policajti odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva policajného zboru v Bratislave III.“

Pomoc existuje

Ocitli ste sa v psychickej kríze, či v ťažkej situácii? Pomoc existuje. Volajte bezplatne 0800 800 566 alebo 0800 500 333.