Pozrite sa, v akom stave sú Pašekove firmy, v GALÉRII

Pašekovi nerobil problém prechod z kariéry hokejistu do civilného života. Rozbehnutých mal viacero projektov a aktivít. „Vždy som bol pracovitý. Hokej, ale aj iné veci som robil naplno. Dostal som šancu, bol som pripravený a využil som ju,“ komentoval v rozhovore pre for-men.sk Pašek svoje nadšenie pracovať na manažérskom poli.

Exhokejista otvoril kaviareň, úzko spolupracoval s lekárom a prezidentom iClinic Bratislava Capitals Ivom Ďurkovičom, funkcionársky pôsobil v hokejovom klube, Pašekovo meno figuruje vo viacerých firmách. Jeden z jeho dlhoročných spoluhráčov však po jeho smrti prehovoril a naznačil, že financie mohol byť dôvod, ktorý Pašeka dlhšie trápil.

„Stretol som Dušana pár dní pred tou tragickou udalosťou. Sedeli sme spolu na káve, fajčil jednu cigaretu od druhej, klepali sa mu ruky a bolo na nom vidieť, že nie je vo svojej koži. Preto si nemyslím, že smrť Sádeckého bola spúšťačom toho hrozného počinu, Dušan sa trápil už dlhšie. Myslím si, že to bolo kvôli financiám, niečo také človek, ktorý ho poznal, vedel vycítiť,“ povedal pre Šport24.sk Pašekov exspoluhráč, ktorý chcel zostať v anonymite, jeho meno však máme v redakcii.

Podľa oficiálnych zdrojov mali firmy, v ktorých figurovalo Pašekovo meno, dlhy. Ich výška sa však nezdala byť zdrvujúca. Pozrite sa, v akom stave a v akej kondícii sú firmy zosnulého exhokejistu, v GALÉRII.