Myšlienka, aby jednotliví hráči vyzvŕtali na ľade pred domácimi zápasmi krasokorčuliarku Oľgu Beständigovú, sa zrodila u prezidenta klubu Dušana Pašeka. „Chceli sme niečo vymyslieť a pritiahnuť divákov na štadión. Myslím si, že chlapci sa s tým celkom zžili a majú trošku aj zábavu. A o to predsa ide,“ povedal Ceco.

Už dnes v zápase Capitals s Trnavou sa tak syn Žigmunda Pálffyho predstaví s Oľgou. „Keď si to tak vezmem, tak hokej a kraso majú k sebe veľmi blízko. O mne sa veru nedá povedať, že by som bol dobrý korčuliar... Asi tréneri niekde v prípravke niečo zanedbali,“ priznal s humorom Denis.

„Vo svete je bežné, že krasokorčuliari vyučujú hokejistov. Prečo by to nemohlo fungovať u nás. Ale priznám sa, ja som Oľgu počas kariéry ani raz nevidel,“ dodal nemanželský potomok slávneho Žiga. Ako sa mu nacvičovala zostava? „Učíme sa dvíhačky, ale nemám s tým problém. To akoby som prekladal vrece zemiakov,“ rehotal sa. A čo hovorí Oľga? „Keď som Ilhana Mansiza naučila všetko ako futbalistu a pretekali sme v športových dvojiciach, tak hokejisti sú hračka,“ uzavrela.

Denis ukázal, že to na ľade vie aj so ženami.V
Denis ukázal, že to na ľade vie aj so ženami.V
Zdroj: JULIUS DUBRAVAY