Ženy a vzťahy Žiga Pálffyho nájdete TU!

Pálffy sa počas kariéry dal dokopy s viacerými známymi menami zo sveta športu a šoubiznisu. O krásne ženy nemal jeden z najlepších slovenských útočníkov nikdy núdzu, no ešte pár rokov dozadu verejnosť netušila, že v Trenčíne hráva hokej aj jeho nemanželský syn Denis, ktorého splodil ešte v 90-tych rokoch so Zuzanou Hudecovou. 

Pozornosť pútal najmä vzťahom s fitneskou Zorou Czoborovou, s ktorou bol zasnúbený. Dvojica žila v Los Angeles, kde vtedy Pálffy hrával, no žiadna svadba sa nekonala. Naopak, po niekoľkých rokoch sa dvojica rozišla dosť škaredým spôsobom. Náš hokejista dokonca skončil po hádke na polícii za údajne napadnutie Czoborovej, hoci neskôr tvrdil, že o 5 rokov staršia partnerka napadla jeho. 

Nasledoval románik so slovenskou tenistkou, ktorý ale nevydržal dlho. Pálffymu následne padli do náručia známe moderátorky a s jednou z nich sa v roku 2005 tajne oženil. Andrea Belányiová s hokejistom dokonca žila v USA, keď Žigo hrával za Pittsburgh. Neskôr sa im narodila dcérka Saskia, ktorú už od narodenia trápili zdravotné problémy. 

Ženy a vzťahy Žiga Pálffyho nájdete TU!

Šťastné manželstvo dvojici vydržalo len niekoľko rokov. Pálffy sa s Belányiovou rozviedol v roku 2012, špekulovalo sa, že za ich koncom má byť údajná nevera. Čiernovlasá moderátorka však na bývalého hokejistu nemá ťažké srdce. „Bola priorita zachovať rodinu, no keď to nejde, tak to nejde. Stalo sa. Išla som ďalej. Prioritou je naša dcéra, vychádzame spolu normálne, máme korektný vzťah. O Saskiu sa starám hlavne ja, no dcérka sa vždy na otca teší a naopak aj on na ňu. Bol to pekný vzťah, Žigo je dobrý chalan,“ povedala otvorene Belányiová pred pár rokmi v rádiu Vlna.