DVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Góly: 19. Flick (Turbucz, Anderson), 31. Vas (Láda) - 8. Kolenič (Halama), 32. Stupka (Kelemen, Halama), 37. Zuzin (McPherson, Nuutinen)

Úvodné minúty veľa vzruchu nepriniesli, hralo sa s minimom prerušení, ale ani jeden z tímov nedokázal prekvapiť defenzívu súpera. Úvodný gól padol v 8. minúte po nenápadnej akcii, keď Halama vybojovala puk pri mantineli a nahodil ho pred bránku, kde sa zjavil Kolenič a šikovne ho tečoval za Adorjána - 0:1. Krátko nato prišlo prvé vylúčenie, no domáci počas presilovky veľa nevymysleli a na Rahma smerovali len strely z diaľky, s ktorými si poradil. V 13. minúte sa dostal do dobrej šance Nuutinen po prihrávke spoza bránky, no Adorján si poradil a rovnako aj o chvíľu neskôr pri podobnej akcii Zvolena, na ktorej konci bol Kolenič. Domáci toho smerom dopredu veľa nepredviedli, Zvolenčania ich dobre napádali a v zárodkoch rozbíjali ich akcie. Prvá nebezpečná akciu DVTK prišla až v 19. minúte a hneď z nej bol vyrovnávajúci gól. Turbucz odviedol dobrú prácu za bránkou, nahral medzi kruhy voľnému Flickovi a ten upravil na 1:1.

Domáci začali druhú tretinu dohrávanou presilovkou, ale opäť si v nej nevypracovali výraznejšie šance. V 25. minúte vyskúšal Adorjána Kelemen, brankár domácich jeho strelu zneškodnil. Zvolen si zahral prvú presilovku od 26. minúty, súpera zamkol v pásme a v dobrej možnosti sa ocitol Melancon, spomedzi kruhov však minul bránku. V 28. minúte sa nepresadil ani Mikúš. V 31. minúte sa už skóre zmenilo, no na druhej strane. Vas sa dostal k puku pred Rahmom a presnou strelou poslal domácich do vedenia 2:1. To však netrvalo ani minútu, keď Kelemen prihral voľnému Stupkovi a ten sa postaral o vyrovnávajúci gól. V druhej polovici dejstva prišla séria vylúčení. Pri hre 4 na 4 mal šancu Nuutinen, ale zblízka sa nepresadil. Vzápätí fauloval Wehrs a hostia hrali v početnej výhode, ktorú premenil na vedúci gól Zuzin - 2:3.

Zvolenčania si zahrali ďalšiu presilovku v úvode tretej časti, ale tú už nezužitkovali. V 46. minúte si vypracovali dve veľké šance domáci hráči, Rahm sa však v oboch prípadoch zaskvel a držal tesné vedenie. To mohol poistiť v 49. minúte Mikúš, no nepodarilo sa mu to a gólová poistka neprišla ani v ďalšej početnej výhode Zvolena. V 56. minúte sa dostal do úniku McPherson, ale ani on pred Adorján neuspel. Hostia však dobre eliminovali snahy DVTK vytvoriť si tlak a nebezpečné šance a tesný náskok si postrážili aj pri hre súpera so šiestimi hráčmi.