HK Dukla Ingema Michalovce - HC GROTTO Prešov 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Góly: 12. Faith (Suja), 14. Doherty (Kukuča), 27. Kukuča (Regenda), 46. Cameranesi (Regenda) - 6. Charbonneau (Čacho), 28. Čacho (Charbonneau), 49. Klíma (Sýkora). Rozhodovali: Snášel, Orolin - Šoltés, Ordzovenský, vylúčení: 3:3 na 2 min., presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, bez divákov.
Michalovce: Williams - Pavlin, Macejko, Doherty, Suja, Bokroš, Mihálik, Gajdoš - Regenda, Cameranesi, Kukuča - Galbavý, Galamboš, Keränen - Žitný, Erkinjuntti, Faith - Przygodzki, Buc, Mašlonka
Prešov: Petrík - F. Fekiač, Rajnoha, Glazkov, Bakala, Turan, Jendroľ, Růžička - Sýkora, Valent, Michnáč - Welychka, Čacho, Charbonneau - Šimun, Zagrapan, A. Nauš - Klíma, V. Fekiač, Lialka

Hostia chceli v Michalovciach ukončiť sériu prehier a začali ideálne. V 6. minúte zužitkoval Charbonneau prihrávku Čacha a prekonal Williamsa - 0:1. Šanca domácich na vyrovnanie prišla v prvej presilovke v 12. minúte a využili ju. Strelu Suju tečoval Faith - 1:1. O dve minúty už Michalovce viedli, keď obranca Doherty využil zakrytý výhľad brankára Petríka a strelil svoj prvý gól v slovenskej extralige - 2:1. V závere prvej tretiny sa útočníci Prešova Charbonneau a Welychka dostali do prečíslenia, ale únik im nevyšiel.

V 24. minúte ešte Regendovu strelu zastavila žŕdka, no o tri minúty už domáci zvýšili náskok. Po chybe hostí v rozohrávke sa k puku dostal Regenda a z jeho práce profitoval Kukuča - 3:1. Hostia však znížili na rozdiel jediného gólu už o 43 sekúnd. Po Welychkovej prihrávke sa strelou spomedzi kruhov presadil Čacho - 3:2. Záver druhej tretiny priniesol viacero vylúčených, ale skóre sa nezmenilo.

Presilovka Michaloviec v 45. minúte však priniesla dôležitý gól na 4:2. Brankár Petrík nemal ideálny výhľad proti strele Cameransiho a štvrtýkrát kapituloval. Brankár hostí podržal svoj tím v 49. minúte v šanci Regendu a vzápätí ho potešili spoluhráči. Zo Sýkorovho prehľadu ťažil Klíma a upravil na 4:3. Domáci si do konca zápasu postrážili tesný náskok a nič na tom nezmenila ani hra hostí bez brankára.