DVTK Miškovec - HK Dukla Trenčín 3:7 (0:1, 0:4, 3:2)
Góly: 46. Ostberger (Vas), 47. Magosi (Miskolczi), 60. Flick (Vojtkó, Anderson) - 15. Švec (Reddick), 23. Sádecký (Švec, Ackered), 33. Rehuš (Reddick, Sádecký), 37. Ackered (Kukučka), 40. Valach (Paukovček, Hecl), 48. Valach (Paukovček, Bezúch), 60. Reddick (Hecl)

Už po necelých dvoch minútach mali domáci výhodu presilovej hry po vylúčení Bezúcha. Nevytvorili si však prakticky žiadne šance a po návrate trenčianskeho útočníka mohli inkasovať. Bezúch v prečíslení zvolil zakončenie a Adorján si na dvakrát poradil. Dukla sa dočkala až v závere tretiny, keď sa puk dostal k Reddickovi, maďarský brankár jeho pokus iba vyrazil a Švec otvoril skóre.

Druhá tretina vyšla hosťom výborne. Už v 23. minúte zdvojnásobil náskok Sádecký, keď bez ťažkostí trafil odkrytú bránku. V 32. minúte putoval na trestnú lavicu Kettunen, ale Miškovec opäť v presilovke zlyhal. Nielenže nedokázal skórovať, vo vlastnom oslabení inkasoval, presadil sa Rehuša. Zo strany Dukly to nebolo všetko, v 37. minúte už viedla o štyri góly vďaka Ackeredovi a o 60 sekúnd potrestal Valach vylúčenie Osterberga - 5:0.

V tretej tretine domáci zabrali, v priebehu minúty skorigovali na 2:5 gólmi Ostbergera a Magosiho. Ich nadšenie však schladil Valach svojím druhým zásahom, keď po 46 sekundách odpovedal na druhý gól Miškovca. V závere sa podarilo domácim streliť aj tretí gól vďaka Flickovi, posledné slovo však mal Trenčín - na konečných 7:3 upravil Reddick.