Nitra vycestovala do Maďarska bez Krisa Versteega, do vedenia sa však dostala už po 27 sekundách. Z voleja trafil puk do siete Scheidl. Domáci rýchlo vyrovnali, z dorážky sa v 5. minúte presadil Kiss. Rozhodujúcim momentom sa ukázala byť 27. minúta. Najprv Nitra využila presilovú hru prostredníctvom Kollára a o 36 sekúnd neskôr zvýšil už na 3:1 pre hostí Buček. Náskok zveľadil v úvode tretej tretiny Čaládi a hoci domáci znížili v 55. minúte zásluhou Reszegha, Nitrania nenechali súpera sa v závere priblížiť kontaktným gólom a pripísali si druhé víťazstvo z predchádzajúcich ôsmich duelov. Premiérový zásah v nitrianskom drese zaznamenal v úplnom závere do prázdnej bránky Yellow Horn a stanovil výsledok. Miškovec nezískal ani bod vo štvrtom stretnutí za sebou.