HC Nové Zámky - HC GROTTO Prešov 8:1 (3:0, 1:1, 4:0)
Góly: 11. Kurbatov (Barto, Ligas), 14. Šiška (Klempa, Števuliak), 17. Šiška (Klempa, Števuliak), 27. Hrabčák (Roman), 46. Jackson, 51. Ondrušek (Tóth, Hrabčák), 55. Šiška (Varga, Reini), 60. Števuliak (Varga) - 33. Šimun (Klíma, Sýkora)

Prvú šancu v zápase mali hostia, no Šimuna v nájazde vychytal brankár Lackovič, ktorý tentokrát dostal prednosť pred Švédom Engstrandom. Potom si oba tímy zahrali presilovku, no skóre zápasu otvoril v rovnovážnom stave Kurbatov. Ruský krídelník využil prečíslenie domácich a prekonal Petríka. O tri minúty neskôr už viedli domáci o dva góly, Šiška z dobrej pozície spomedzi kruhov nezaváhal. Tréner Prešova Ernest Bokroš zareagoval, keď poslal do bránky Bespalova, ale krátko na to ho prekonal druhým gólom Šiška a stanovil skóre prvej tretiny.
      
Domáci útočník mal šancu aj na začiatku druhej tretiny, ale tentoraz sa nepresadil, na opačnej strane mohol znížiť Šimun. Šiška mohol zavŕšiť hetrik aj neskôr, ale v prečíslení skvele zasiahol Bespalov. Domáci mali viac z hry a gólovo ho vyjadrili v 27. minúte, keď sa presadil Hrabčák. Prešov potom znížil v presilovej hre, faul Mišiaka potrestal Šimun.
      
V tretej tretine domáci kontrolovali hru a pridali ďalšie štyri góly: V 46. minúte Jackson poslal puk do odkrytej bránky a potrestal vylúčenie Prešova. V 51. minúte sa po spolupráci Tótha s Hrabčákom presadil Ondrušek. Šiška v 55. minúte zavŕšil hetrik a tri sekundy pred koncom spečatil triumf Novozámčanov Števuliak.