HC GROTTO Prešov - HC Košice 3:2 (0:0, 0:1, 3:1)
Góly: 41. Michnáč (Sýkora, Růžička), 56. Sýkora (Růžička), 60. Šimun (Michnáč, Sýkora) - 32. Slovák (Lapšanský, Rogoň), 59. Pereskokov (Chovan, Paršin). Rozhodovali: T. Orolin, Moller - Šoltés, Stanzel, vylúčení: 5:5 na 2 min., presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1004 divákov.
Prešov: Bespalov - Bakala, Rajnoha, Růžička, Rais, Turan, D. Jendroľ, F. Fekiač - Charbonneau, Čacho, Welychka - Sýkora, T. Nauš, Michnáč - A. Nauš, Zagrapan, Lalík - Šimun, V. Fekiač, Žilka
Košice: Košarišťan - Šedivý, Saucerman, Deyl, Tansey, Cibák, Romančík, Štec - Klhůfek, McPherson, Bartánus - Paršin, Chovan, Pereskokov - Rogoň, Slovák, Lapšanský - Jokeľ, Belluš, Milý

V búrlivej atmosfére sa hral od úvodu rýchly hokej a nechýbali ani zaujímavé situácie. Hostí podržal brankár Košarišťan pri sľubných šanciach Michnáča a Welychku. V 9. minúte sa k prvej presilovke dostali Prešovčania, vytvorili si v nej tlak, ale bez gólového efektu. Po nej si hru v početnej výhode vyskúšali aj "oceliari," ktorí sa síce usadili v útočnom pásme, no sériou prihrávok neprekvapili pozornú obranu súpera. Welychka sa po návrate na ľad dostal do brejku, v ktorom ho fauloval Chovan, no aj tak sa predral do šance, ktorú zmaril Košarišťan.

Aj úvod druhej časti bol najmä o pozorných brankároch. Bezgólové skóre zmenil v 32. minúte až Slovák, keď po spolupráci s Lapšanským dorazil puk za Bespalova - 0:1. Košičania mali v ďalšom priebehu druhej časti ešte dve presilovky, ale obrana domácich na čele s pozorným Bespalovom situáciu zvládla.

Úvod tretej tretiny patril Prešovčanom. V 41. minúte prešla za Košarišťana strela Michnáča, ktorý dosiahol prvý gól v extralige. Domácich to naštartovalo, krátko na to zvládli oslabenie a hosťom viackrát pohrozili v presilovke v 44. minúte. Košičania sa v tretej časti dopustili viacerých chýb a na nerozhodnom skóre mal výrazný podiel ich brankár Košarišťan. Ten zmaril v 50. minúte šancu Aurela Nauša, v 53. minúte si poradil aj s bekhendovým pokusom Sýkoru. O dve minúty ho síce blafákom prekonal Welychka, no puk na bránkovej čiare zastavil obranca Saucerman. V následnej presilovke sa po rýchlej kombinácii dostal k strele Sýkora a poslal domácich do vedenia - 2:1. Košičania skúsili v 59. minúte hru bez brankára, počas ktorej Pereskokov prestrelil Bespalova - 2:2. Krátko na to však Paršin stratil puk v strednom pásme a Šimun po útočnej akcii domácich prekonal Košarišťana - 3:2.