Po triumfálnom víťazstve hokejistov Zvolena sa opäť v plnej zbroji hlási dvanásť účastníkov do boja o najcennejšiu trofej. Medzi hlavných favoritov na úspech patrí tradične aj Slovan Bratislava, Poprad, či Nitra. Ale zabúdať nesmieme ani Michalovce, Košice, či Trenčín a ďalších účastníkov ligy. V nadchádzajúcom ročníku sa máme na čo tešiť, ako naznačuje už predsezónne obdobie a pohyby na hráčskom trhu.

Bývalá jednotka reprezentácie a dvojnásobný majster českej extraligy Marek Čiliak sa vracia po dlhých štrnástich rokoch. Jeho novým pôsobiskom sa stáva ambiciózny Poprad. Do našej najvyššej súťaže prichádza tiež Radoslav Tybor, autor rovnej stovky gólov v českej extralige. V drese Dukly Trenčín majú spoločne s ďalšou novou tvárou, Jozefom Mikyskom, predpoklady stať sa najproduktívnejšou dvojicou sezóny. V Banskej Bystrici sa môžu tešiť na ruské eso so skúsenosťami z NHL, Nikitu Ščerbaka, a v Prešove sa pobije o miesto v bránkovisku jeden z najlepších gólmanov KHL Nikita Bespalov.

Každý týždeň budú môcť diváci staníc Sport1 a Sport2 sledovať priame prenosy atraktívnych súperov s predzápasovým programom, zaujímavými rozhovormi a profesionálnym komentárom.

24.9. 18:45 Slovan Bratislava – Dukla Trenčín Sport2

26.9. 15:45 HC Košice – Slovan Bratislava Sport1

28.9. 17:45 HKM Zvolen – Slovan Bratislava Sport1

1.10. 17:45 HK Nitra – Slovan Bratislava Sport2

3.10. 15:45 HC 21 Prešov – Dukla Trenčín Sport2

O AMC Networks International - Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa zameriavajú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI - Central and Northern Europe ponúka televízne stanice štyroch žánrov: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je

dostupný na celom rade platforiem, vrátane HD služieb, a ponúka verzie pre mobilné telefóny. AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných programov pre predplatiteľov vo viac ako 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a tiež aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.