HK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Góly: 40. Bartánus (Takáč) - 14. Reszegh (Rauhauser, Wehrs), 35. Galanisz (Jordan). Rozhodovali: Lokšík, Kalina - Frimmel, Janiga, vylúčení: 9:10 na 2 min., presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, bez divákov.
HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek – Mihálik, Southorn, Ventelä, McCormack, Ťavoda, Louis, Zekucia – Takáč, Hickmott, Bartánus – Šoltés, Lalancette, Majdan – Regenda, Galamboš, Török – Chalupa, Češík, Mašlonka - Ragan
DVTK Jegesmedvék Mišokvec: Rajna – Wolff, D. Kiss, Wehrs, Szirányi, Láda, Rauhauser, Vojtkó – Csányi, Osterberg, Jordan – Rokaly, Vas, Reszegh – Lövei, Galanisz, Magosi – Ritó, Miskolczi, Révész

Domáci tím sa v prvom domácom zápase po výmene trénera prezentoval sympatickým gestom, keď na tribúnu umiestnil transparent s poďakovaním Miroslavovi Chudému. V úvode sa k sľubným šanciam dostali hostia, ale brankár Tomek podržal svoj tím. Na bezgólovom skóre nič nezmenili ani prvé presilovky, no početná výhoda Miškovca v 14. minúte už znamenala zmenu skóre. Strelu obrancu Wehrsa tečoval Reszegh a Tomek nestihol zareagovať - 0:1.

V druhej tretine pribudlo nervozity aj vylúčení na oboch stranách. Náskok hostí mohol v 22. minúte zvýšiť Magosi, ale v sľubnej šanci neprekvapil Tomeka. V 35. minúte však predsa len bolo 0:2, keď Galanisz využil zmätok okolo Tomekovej bránky. Domáci znížili deväť sekúnd pred koncom druhej časti, keď Bartánus využil voľný priestor pred Rajnom - 1:2.

Hosťom sa v tretej tretine darilo držať Michalovčanov mimo výhodných streleckých pozícií. Tí skúsili aj hru so šiestimi hráčmi, no ani v nej sa už skóre nezmenilo.