Spoznali sa, ako to niekedy býva, úplnou náhodou. „Bolo to cez spoločnú kamarátku na jednej akcii. Vanesska je krásne dievča, a tak mi hneď padla do oka. Zaujala ma, slovo dalo slovo, dali sme rande a začali sme spolu chodiť. Zistil som, že je to nielen pekná, ale aj inteligentná baba,“ vyznal poklonu svojej láske Jindro.

A čo mu najviac na bývalej kráľovnej krásy imponuje? „Rozumieme si vo všetkom, máme rovnaké záľuby i názory na veci. Panuje medzi nami harmónia. Je veľmi rozvážna a pokojná. Ja som tiež typ, ktorý má rád svoj pokoj, takže toto mi tiež vyhovuje. Nie je to žiadna divoká láska na taliansky spôsob. Preto som veľmi spokojný. Čoskoro oslávime tri mesiace vzťahu. Je to žena, s ktorou by som si vedel predstaviť celý život,“ pokračoval šťastný hokejista.

„Aj to je veľká výhoda, že Vanessa odmalička miluje hokej, chodí na naše zápasy a podporuje ma. Keď máme troška voľno, radi ideme do kina alebo na večeru. Niekedy si užívame len tak domácu pohodu. Vanesska pracuje v jednej firme a popritom sa venuje modelingu a foteniu. Rada chodí do fitnescentra a behá. Ja sa vtedy len prizerám,“ konštatoval Abdul.

Vanessa vyhrala korunku krásy v roku 2017.
Vanessa vyhrala korunku krásy v roku 2017.
Zdroj: Emil Vaško

Už ju ukázal rodičom

Uplynulý víkend bol Abdul dokonca predstaviť svoju lásku aj rodičom vo Vsetíne. „Rodičia už naliehali, že ju chcú vidieť, tak som ju priviezol a dojem zanechala veľmi dobrý,“ prezradil.