Nakoniec všetko priznal na dvakrát. Najprv sa Marián priznal v podcaste s Borisom Valábikom. O pár hodín neskôr všetko potvrdil aj spoločným záberom s tanečnicou na Instagrame. Hviezdny kanonier priznal farbu po podpichovaní zo strany bývalého obrancu. „Ty si teraz nemôžeš dovoliť, aby bola tvoja manželka nasratá,“ začal Valábik, na čo Gáborík odpovedal, že „nie, musí byť v pokoji“.

 

Valábikovi to však nedalo. „A prečo musí byť v pokoji? No poď do toho... podľa mňa je čas, aby si vyložil karty na stôl,“ nedal sa odbiť, aby vychýrený strelec potvrdil, že s manželkou Ivanou čakajú dieťa. „No tak budeme traja, je to pravda,“ priznal sa Gáborík.

Manželia zverejnili aj takúto fotografiu, na ktorej už vidieť rastúce bruško.
Manželia zverejnili aj takúto fotografiu, na ktorej už vidieť rastúce bruško.
Zdroj: instagram

„Fantázia, dúfam, že bude pekná a inteligentná tá osoba, čo príde na svet. Šikovná a úspešná po tvojej manželke,“ dodal Valábik podpichovačne v ich spoločnom podcaste na margo skvelej správy.  „Sme požehnaní a naša rodina bude mať už troch členov,“ napísal včera v angličtine na Instagram Gáborík a pripojil záber s Ivanou.

Tá však ani počas tehotenstva neuberá z pracovného tempa. Vo štvrtok podvečer organizovala v jednom z bratislavských obchodných centier spoločne s modelkou Michaelou Kocianovou vianočný bazár. Vyzbierané peniaze boli použité na charitatívne účely.