FOTO Gáboríka s dcérkou z ich vily nájdete TU!

Gáboríkovci sa tesne po narodení dcérky rozplývali a na fotografii so svojím pokladom doslova žiarili šťastím. „Bella, vitaj v našom svete. Sme neskutočne šťastní, že si tu s nami,“ napísal hokejista. Dojatá bola aj jeho krásna manželka Ivana. „Najkrajší pocit na svete,“ uviedla čerstvá a vyčerpaná mamička.

Ostrieľaný kanonier bol svojej polovičke počas celého tehotenstva veľkou oporou a dcérku s manželkou má už od soboty v luxusnom sídle v Trenčíne. Podľa našich informácií vraj bývalá tanečnica Ivana rodila cisárskym rezom, no ani táto menšia komplikácia nezabránila tomu, aby si rodičia svojho potomka vychutnávali doma už počas víkendu. 

Zatiaľ čo dievčatá nášho hokejistu boli v nemocnici, „slamený vdovec“ si voľný čas vypĺňal každodennými starosťami. Okrem každodennej návštevy pôrodnice vybavoval dokumenty po úradoch, rozdával úlohy záhradníkom, aby pozemok bol pred návratom rodinky z pôrodnice tip-top. Každopádne, dcéra prominentného páru sa bude mať doma ako v bavlnke.

FOTO Gáboríka s dcérkou z ich vily nájdete TU!

Manželke Ivane sa snažil pobyt v nemocnici spríjemniť rôznymi maličkosťami. V piatok doobeda za ňou ale prišiel s dokumentmi vloženými do obalu z ich svadobného dňa. Slávny hokejista však nezabúda ani na iné „povinnosti“ novopečeného otecka a s „radostníkmi“ navštevuje priateľov.