Potom si hráčov čerstvého majstra už užili aj ich fanúšikovia, ktorých sa pod balkónom radnice zišlo len pár stoviek. Nečudo, Na rovinu treba totiž povedať, že zvolený čas nebol absolútne vhodný na oslavy. Drvivá väčšina fanúšikov o takom čase ešte pracuje, a tak sa so svojimi miláčikmi nemohla z rekordného deviateho titulu radovať priamo na mieste. „Keby to dali na normálny čas, bolo by viac ľudí. Toto niekto dobre posr.l. Dať to na 16.00 h v týždni, keď sú všetci ešte v robote? Choré,“ znel jeden z mnohých komentárov fanúšikov belasých na sociálnych sieťach.

Slovan leží odpradávna v žalúdku značnej časti slovenských športových priaznivcov, a tak utorňajší priebeh osláv v centre hlavného mesta bol vodou na ich mlyn. „V sobotu je u nás v obchode viac ľudí,“ komentoval jeden z antislovanistov video na sociálnej sieti, na ktorom štartujú belasí svoju oslavnú jazdu. „Ťažká doba, šetrí sa, špajza ostala prázdna,“ narážal ďalší neprajník Slovana na staručký autobus, do ktorého hokejisti naskákali.

Na druhý deň po oslavách sme sa snažili osloviť aj vedenie bratislavského klubu s otázkou, prečo zvolil taký čas osláv, no s nikým sa nám nepodarilo skontaktovať. Podľa našich informácii, boli po dvoch dňoch osláv hráči už unavení a zrelí do postele.