FOTO Valábikovej manželky po pôrode nájdete TU!

Bývalý obranca sa v posledných mesiacoch na nudu rozhodne sťažovať nemôže! Valábik sa v auguste oženil, od jesene hviezdi spoločne s Mariánom Gáboríkom na obrazovkách RTVS vo vlastnej relácii a šťastné obdobie zavŕšil pôrodom dcérky. „Už sa s Luckou na nové roly v našich životoch veľmi tešíme. Zároveň môžem prezradiť, že sa tak stane už čoskoro, konkrétne v prvom štvrťroku nového roka,“ povedal pre Šport24.sk natešený hokejista ešte v decembri, keď vyšlo najavo, že sa čoskoro stane otcom.

Jeho manželka priviedla na svet dcérku v stredu a dojatý hokejista sa neubránil slzám. Po niekoľkých hodinách uverejnil na Instagrame fotografiu so svojimi dievčatami a robustný obranca priznal, že pôrod bol pre neho poriadne emotívny zážitok. Dostal stovky gratulácií, tie by však podľa neho mali smerovať práve manželke Lucke. 

„Ďakujem vám všetkým za krásne gratulácie. Toľko krásnych slov až zahreje. Ale dobre vieme, že gratulovať treba hlavne mamičkám. Ja gratulujem svojej skvelej manželke, že to zvládla tak fantasticky. Som na ňu hrdý a môj obdiv voči nej nabral aj úplne iný rozmer. Toto je jedna z mála fotiek, kedy nie som pri malinkej až tak úplne zaslzený. Zdá sa mi, že zatiaľ som preplakal viac ako ona. Konečne viem, aký je to pocit. A naozaj sa nedá opísať,“ napísal Valábik a pri pohľade na jeho polovičku treba povedať, že aj krátko po pôrode vyzerala úžasne. Presvedčiť sa o tom môžete TU!