Incident v extrlaligovom súboji medzi Liptovským Mikulášom a Slovanom (1:7) sa udial v 54. minúte stretnutia. Obranca hostí Daniel Gachulinec vyslal od modrej čiary tvrdú ranu a puk nešťastne zasiahol domáceho brankára Patrika Kozla tesne pod krkom.

FOTO z momentov hrôzy si pozrite TU!

V prvom momente si jeho zdravotný problém nevšimol žiaden zo spoluhráčov, až hlavný rozhodca po pár sekundách mával na lavičku a žiadal lekársky tím. Ošetrovanie Kozla trvalo dlhé štyri minúty, kým ľadovú plochu opustil na pripravených nosidlách.

Podľa vyjadrenia, ktoré pre šport24.sk poskytol HKM Liptovský Mikuláš, je brankár Kozel mimo ohrozenia života, mal napuchutý hrtan, ťažšie sa mu rozprávalo a noc strávi na nemocničnom lôžku na pozorovaní.